(مرجع زبان ایران و جهان)

سپهر گستر

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ترم نامه خبر می دهد از حال درون!

افتتاح کارگاه آموزشی زبان سپهر

اطلاعیه

کارگاه آموزشی زبان سپهر افتتاح شد!

کارگاه آموزش زبان سپهر

کارگاه آموزشی زبان یا به زبانی دیگر همان ورک شاپ، محیطی فعال با محوریت اضافه نمودن مهارت مکالمه و تدریس آن به زبان آموزان در طول ترم طراحی شده است. این کارگاه مجهز به کتاب ها، جزوات، فیلم های آموزشی و البته نرم افزار های آموزشی زبان است که با استفاده از این امکانات، زبان آموزان از محیط کلاس خارج شده و به تمرین مکالمه با ابزار های کمک آموزشی از طریق دیدار، شنیدار و فعالیت های گروهی می پردازند.

ثبت نام دوره های ویژه آلمانی در تمتامی سطوح

دوره های ویژه آلمانی به هدف آزمون و مکالمه محض

زبان آموزان می توانند به صورت حضوری و یا از طریق سایت اقدام به ثبت نام نمایید.

بوفه کافی شاپ سپهر به زودی افتتاح خواهخد شد

بوفه کافی شاپ سپهر

از خرداد ماه، بوفه کافی شاپ سپهر با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، فست فود، غذاهای سنی و تنقلات کار خود را به صورت کامل شروع خواهد کرد.

تجهیز کلاس های ساختمان 1 به تلوزیون های ال ای دی

ساختمان شماره 1 به طور کامل تجهیز شد

از این پس زبان آموزان می توانند در این کلاس های علاوه بر درس به تماشای فیلم ها و کلیپ های آموزشی زبان بپردازند. تمامی فایل های مورد نیاز فراهم شده است و استفاده از آن برای عموم زبان آموزان آزاد است.

تجهیز کلیه کلاس های ساختمان شماره 2 به کامپیتر

ساختمان شماره 2 تجهیز خواهد شد

هدف از تجهیز کلاس های ساختمان شماره 2 فراهم نمودن امکانات آموزشی نرم افزاری زبان های خارجی می باشد. از این پس زبان آموزان می توانند آموزشی نرم افزاری را هم در فرایند آموزش سپهر تجربه کنند.

طراحی بروشور های تمامی دوره های موسسه

انتخاب دوره آسان تر شد!

برای تک تک دوره های موسسه، بروشور هایی در حال طراحی است تا هنگام ثبت نام بتوانید با دقت و آگاهی بیشتری دور های مناسب خود را انتخاب کنید