قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

توضیحات دوره

زبان آموزان در این گروه سنی  تمام مطالب را بصورت علمی و با دلیل منطقی میپذیرند. زبان در این گروه سنی در بحث یادگیری بسیار حائز اهمیت است و می بایست روش تدریس و نحوه برخورد اساتید به صورتی باشد که از لحاظ منطقی برای زبان آموزان توجیه پذیر باشد.

بنابراین کالج در سدد آمد تا دوره ای محاوره محور بر پایه منطق علمی با  استفاده از تمرین ها و فعالیت های منفرد و در بعضی مواقع گروهی طراحی کند تا زبان آموزان نیاز خود را با دلیل و برهان برطرف نمایند.

در این دوره، تمام مهارت های زبانی از جمله محاوره، شنیدار، خواندن، نوشتار، دستور زبان، تلفظ و لهجه صحیح، دایره لغت مناسب، بررسی فیلم و در نهایت بررسی آهنگ بطور کامل آموزش داده میشود و زبان آموزان پس از گزراندن این دوره ها کاملا به زبان مسلط میشوند و تمام مهارت های زبانی را در قالب مهارت و دانش زبانی فرا می گیرند.

مشخصات دوره: این دوره در مجموع 16 ترم و هر ترم در دو ماه و هر جلسه در یک و نیم ساعت تدریس میشود. در این دوره شش کتاب اصلی برای تدریس و فراگیری در کلاس و شش کتاب برای کار در منزل ارائه میشود و در هر جلسه بعد از اتمام هر مبحث آموزشی فعالیتی در اختیار زبان آموزان قرار داده میشود تا از درک کامل مبحث درسی نهایت اطمینان توسط استاد و خود زبان آموزان حاصل شود. بعد از هر درسی آزمونی طراحی شده است که زبان آموزان میتوانند خود را در فهم کامل مباحث درسی ترم محک بزنند.

کتاب های این دوره

ثبت نام در این دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره ها درخواست مشاوره خود را ارسال نمائید و یا با ما در تماس باشید.


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601