قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

توضیحات دوره

1. دوره عمومی نوجوانان

با توجه به پدیده تجربی بودن یادگیری در این گروه سنی، موسسه سپهر گستر روشی نوین با کتاب های تصویری شنیداری را پایریزی کرده که در این دوره ها، زبان آموزان با فعالیت های گروهی در قالب کار در کلاس، فعالیت های منفرد و استفاده از ابزارهای سمعی و بصری زبان را فرا میگیرند.

این دوره در 8 ترم تدریس می شود. زبان آموزان پس از اتمام این دوره ها، به مهارت گفتار و شنیدار در سطح متوسطه مسلط می شوند و پس از آن با توجه به رده سنی وارد دوره های پیشرفته نوجوانان یا بزرگسالان می شوند.

2. دوره پیشرفته نوجوانان

این دوره، دوره ای کامل، بی نقص و حرفه ای می باشد که از همان ابتدا همچون و دوره های بزرگسالان تمام مهارت های زبان بطور کامل و علمی آموزش داده می شود. برای ورود به این دوره، متقاضیان مستلزم پاسخ به سوالات آزمون ورودی می باشد و در ورت قبولی، مجاز به ورود به این دوره می شوند. در غیر اینصورت بایستی دوره های عمومی را گزرانده و سپس وارد این دوره ها شوند.

این دوره در 25 ترم آموزش داده می شود. زبان آموزان پس از اتمام این دوره، به تام مهارت های زبان از جمله گفتار، شنیدار، خواندن، نوشتن، دستور زبان، دایرهلغت و تلفظ و لهجه صحیح مسلط می شوند و پس از آن وارد دوره های فوق پیشرفته زبان و آزمون های بین المللی می شود.

کتاب های دوره عمومی

کتاب های دوره پیشرفته

ثبت نام در این دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره ها درخواست مشاوره خود را ارسال نمائید و یا با ما در تماس باشید.


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601