قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جذب مدرس

در صورتی که تمایل دارید به تیم مدرس های غیر حضوری تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) ملحق شوید، می توانید با پرکردن فرم مربوطه و ارسال رزومه کاری و تحصیلی به انضمام کلیه مدارک اثبات هویت و رزومه شما، درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما، نهایت بعد از 48 ساعت نتیجه به شما اعلام خواهد شد. در صورتی از رزومه کاری و تحصیلی خوبی برخوردار باشید و در صورت تشخیص صلاحیت از سمت مدیر سایت تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) ، به زودی به جمع ما خواهید پیوست.

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) در موضوعات دستور زبان، دایره لغت، مکالمه، تلفظ و لهجه، و کتاب های آموزشی و آکادمیک در زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی، عربی، روسی و اسپانیایی و آموزش آزمون های بین المللی آیلتس، تافل و آزمون های مشابه در سایر زبان ها نیرو می پذیرد. 

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) به دنبال نیرو های مجرب و حرفه ای می باشد و در صورتی که شما عزیزان ایده های حرفه ای در زمینه پیشرفت کاری دارید، تکامولو از شما استقبال خواهد کرد و می توانید در اتاق فکر شرکت ایده خود را مطرح کرده و در صورت تایید با شما قرارداد رسمی امضا خواهد شد.

معیار تایید صلاحیت تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان)، خلاقیت در کار، علاقمند بودن، سریع و پرتلاش، دارای پشت کار بالا، متعهد به استفاده از ساعات کاری، به دور از هر گونه حاشیه های مجازی و شخصی، رضایتمندی در کار، پر شور و اشتیاق، و مسلط به کار می باشد. بنابراین کارجویانی که در رزومه ارسالی و مصاحبه حضوری، موفق به اثبات موارد ذکر شده شوند در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت. 

برای در خواست استخدام نیروی اداری در سایت تکامولو اینجا را کلیک کنید.

مدرس گرامی


Notice: GF_Field:GF_Field::get_conditional_logic_event از نگارش 2.4 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4447

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : pdf, png, jpg.

فرم درخواست مدرس غیر حضوری


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601