قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما را بیشتر بشناسید

درباره تکامولو

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان)، برترین، بهترین، و قوی ترین سایت آموزش زبان های خارجی در کل دنیاست. تکامولو (مرجع زبان ایران و جهان)، به آموزش کلیه زبان های خارجی می پردازد. 

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) با استفاده روش های متفاوت آموزشی از قبیل آموزش زبان از طریق فیلم (تماشای آنلاین)، آموزش از طریق اخبار(تماشای آنلاین)، آموزش زبان با فیلم و آهنگ (تماشای آنلاین)، آموزش از طریق سریال های آموزشی زبان (تماشای آنلاین)، آموزش از طریق مستند (تماشای آنلاین)، آموزش زبان از طریق خواندن (مطالب آموزشی)، آموزش زبان از طریق خواندن کتاب های آموزشی و کتاب های سرگرم کننده زبان (کتابخوانی)، آموزش از طریق کلیپ های آموزشی با تدریس معلم (آموزش آنلاین)، آموزش زبان از طریق صحبت کردن با سایر زبان آموزان (تالار گفت و گو)، آموزش زبان به صورت گروهی (تالار گفت و گو)، آموزش زبان با شرکت کردن در کلاس مجازی (کلاس آنلاین)، آموزش زبان به صورت غیر حضوری (کلاس آنلاین)، آموزش زبان از راه دور(کلاس آنلاین)، و آموزش زبان از طریق تست (آزمون آنلاین) توانسته است تمام نیاز های زبان آموزان در سرتا سر دنیا را پوشش دهد. 

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان)، برترین، بهترین، و قوی ترین سایت آموزش زبان های خارجی با فراهم آوردن و جمع آوری مطالب آموزشی به هفت زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی)، آلمانی (آموزش زبان آلمانی)، فرانسوی (آموزش زبان فرانسوی)، ترکی (آموزش زبان ترکی)، عربی (آموزش زبان عربی)، روسی (آموزش زبان روسی)، و اسپانیایی (آموزش زبان اسپانیایی) توانسته است تمام زبان آموزان در در راه آموزش هفت زبان خارجی هدایت کند و زبان آموزان می توانند هر کدام از زبان ها را با استفاده از هر یک از روش های آموزشی زبان که برای آنها موثر و لذت بخش است انتخاب کنند و مراحل آموزش خود را به سمت آموزش حقیق یک به یک طی کنند. 

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) علاوه بر خدمات آموزشی از قبیل تماشای آنلاین، آموزش آنلاین، کلاس آنلاین، کتابخوانی، تالار گفت و گو و آزمون آنلاین، زبان آموزان را از طریق مرکز دانلود قدرتمند شامل فیلم آموزش زبان، کتاب آموزش زبان، مطالب آموزشی و سایر مواد آموزشی، و فروشگاه دارای کتاب زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، کتاب زبان ترکی، کتاب زبان عربی، کتاب زبان روسی، کتاب زبان اسپانیایی، کتاب های تخصصی زبان، کتاب های دانشگاهی زبان، کتاب های عمومی زبان، محصولات آموزشی زبان، لوح فشرده آموزش زبان، ابزار های آموزشی زبان، ابزار های خلاقیت در زبان، و جزوه های درسی زبان بازهم توانسته است تمامی نیاز های آموزشی زبان آموزان دنیا را برطرف نماید.

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان)، برترین، بهترین، و قوی ترین سایت آموزش زبان های خارجی در کل دنیا، توسط احسان عیدی (استاد، محقق، مترجم، پژوهشگر، و زبان شناس) مسلط به سه زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی، پایه ریزی شده است و این مطالب ارزشمند با سیاست های حاصل از تجربه 23 ساله ایشان در تدریس زبان و آموزش زبان های خارجی جمع آوری و هدف گذاری شده است. استاد شما زبان آموزان را در طول دوره آموزش و پس از آن به طور همیشگی و کاملا رایگان پشتیبانی می کند و شما زبان آموزان عزیز می توانید با آسودگی خاطر از انتخاب شیوه های صحیح آموزشی به فراگیری هر چه بیشتر و موثرتر برسید. شما عزیزان می توانید برای آموزش خود از استاد مشورت بگیرید و استاد پا به پای شما خواهد بود. 

تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) برترین، بهترین، و قوی ترین سایت آموزش زبان های خارجی در کل دنیا با مدیریت و پشتیبانی استاد احسان عیدی، پشتیبان همیشگی شما عزیزان زبان آموز خواهد بود.

برای ثبت نام در سایت تکامولو (قوی ترین سایت آموزش زبان) کافیست اینجا را کلیک کنید

برای آشنایی بیشتر با استاد و تکامولو می توانید کلیپ جذاب زیر را تماشا کنید

همیشه گفته ایم و باز هم می گوییم:

آموزش حقیقی اینجاست

ویدئو معرفی تکامولو


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601