قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

توضیحات دوره

محبوب ترین و مقبول ترین آزمون بین المللی در سرتاسر دنیا میباشد. هرماه خیل عظیمی از زبان آموزان به سمت این آزمون قدرتمند هدایت میشوند. آموزشگاه زبان سپهر گستر بعد از سال ها تجربه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به روشی کارآمد در آموزش این دوره ها رسیده که در این دوره ها با رهبری و جهت دهی استاد احسان عیدی در محل موسسه و در چهار دوره سه ماهه برگزار میشود.

دوره اول: در این دوره چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتن با آموزش تمامی تکنیک های مرتبط با مهارت ها تا سطح زبانی نمره چهار و سطح تکنیکی نه به زبان آموزان آموزش داده میشود.

دوره دوم: در این دوره سطح زبانی تا نمره 5 در آیلتس آموزش داده میشود.

دوره سوم: در این دوره سطح زبانی تا نمره 6/5 در آیلتس آموزش داده میشود.

دوره چهارم: آخرین دوره آموزش میباشد. در این دوره تا نمره 7/5 به زبان آموزان تدریس میشود.

* در دوره های دوم و سوم و چهارم تمام مهارت های زبان از جمله شنیدار، گفتار، خواندن، نوشتن، دستور زبان، دایره لغت، تلفظ و لهجه صحیح به زبان آموزان تدریس میشود.

کتاب های مکمل: در دوره دوم، کتاب های مکمل برای تقویت دستور زبان و دایره لغت و در دوره سوم و چهارم، کتاب های مکمل برای تقویت دایره لغت به زبان آموزان تدریس میشود. همچنین در این دوره ها هر ماه یک سمپل آزمون از زبان آموزان گرفته میشود.

ساعات آموزشی: مجموعا 250 ساعت یک ساعت و نیمه در چهار دوره بین ساعات سه تا ده شب به انتخاب زبان آموزان برگزار میشود. با توجه به نیاز زبان آموزان، کلاس ها از نظر زمان بندی بصورت عادی، نیمه فشرده، فشرده و آخر هفته برگزار میشود.

کتاب های این دوره

ثبت نام در این دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره ها درخواست مشاوره خود را ارسال نمائید و یا با ما در تماس باشید.


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601