مرجع زبان ایران و جهان
قوی ترین سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما را بیشتر بشناسید

تاریخچه کالج

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر کار خود را از سال 1388 به هدف ایجاد انقلابی عظیم در یادگیری زبان های خارجی آغاز کرد. در همان ابتدا با برنامه ریزی دقیق و ایجاد دوره های متنوع و کاربردی توجه خیل عظیمی از زبان آموزان را به خود جلب کرد.

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر با برگزاری 113 دوره آموزشی در قالب 6 زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی، عربی و اسپانیایی در 4 گروه سنی خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان توانست نیاز بسیاری از  زبان آموزان را پوشش دهد.

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر در سال 90 روشی آموزشی ابداع کرد در باب آموزش محدود به کلاس. این روش آموزشی به هدف صرفه جویی در وقت برای زبان آموزان برای تیم علمی کالج طراحی شد تا با تمارین و وظایف حرفه ای در کلاس، زبان آموزان بتوانند بیش از 80 درصد بازده خود را در کلاس دریافت کنند.

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر با ایجاد انعطاف پذیری در ساعات آموزشی باعث شد زبان آموزان بتوانند با انتخاب ساعت آموزشی خود، هر چه مفید تر و با دغدغه فکری کمتر در کلاس ها حاضر شوند و غیبت در کلاس را به حداقل رساند.

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر در سدد است تا با ایجاد انقلابی عظیم در نحوه تدریس و استفاده از امکانات آموزشی کاربردی هر چه بیشتر و مفید تر در این وظیفه سنگین سربلند بیرون آید.

 

همیشه گفته ایم و باز هم می گوییم:

آموزش حقیقی اینجاست

امکانات کالج

مجموعه بزرگ زبان سپهر گستر توانسته است فضایی بزرگ، مفید، و دلنشینی را برای زبان آموزان فراهم کند. کلاس های مجهز، کارگاه آموزشی زبان، لابراتورار زبان، کتابخانه، بوفه و حیاطی دلنشین از جمله امکانات رفاهی و تفریحی این مجموعه می باشد.

کارگاه آموزشی زبان به طور روزانه در برنامه ترمی زبان آموزان گنجانده شده است و زبان آموزان می توانند حتی در زمان هایی خارج زمانی کلاس خود با هماهنگی قبلی با مسئول کارگاه از این محیط استفاده کنند.

کتابخانه زبان سپهر در تمام طول روز از 9 صبح تا 9 شب، به زبان آموزان امکان استفاده می دهد. استفاده از کتابخانه سپهر کاملا رایگان می باشد و زبان آموزان می توانند از این فضا به نحوی احسنت استفاده کنند.

لابراتورار زبان سپهر مکانی مجهز برای فعالیت های شنیداری و دیداری می باشد و زبان آموزان می توانند زیر نظر مسئول لابراتورار از امکانات حرفه ای آن از جمعه تلویزیون، هدفون های بیسیم، پروژکتور، و کتاب ها و ابزارهای آموزشی استفاده کنند و هرچه بیشتر از جذابیت یادگیری با ابزار های آموزشی حرفه ای به طور کاملا رایگان بهره ببرند.