قویترین سایت آموزش زبان
تکامولو سایت آموزش زبان کشور

lang-college.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مکالمه انگلیسی

توضیحات دوره

تافل یک آزمون جامع انگلیسی است که برای ورود به بیش از 4400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا و حتی دیگر نقاط جهان مورد نیاز می باشد. همچنین افراد بومی آمریکا که دارای مشاغل حرفه ای می باشند برای ادامه فعالیت های حرفه ای خود در ایلات متحده و کانادا نیاز به رتبه مطلوبی در این آزمون قدرتمند دارند. نمره کسب شده در این آزمون به مدت دو سال دارای اعتبار می باشد.

کالج زبان، دوره هایی طراحی کرده است که زبان آموزان میتوانند با گزراندن این دوره ها کاملا برای این آزمون آماده شوند. کالج زبان دوره های تافل را در سه دوره اصلی و یک دوره تکمیلی طرح ریزی نموده است.

دوره اول: برای آمادگی برای آزمون تافل است و زبان آموزان با تمام تکنیک های تافل به همراه تمرین آشنا می شوند.

دوره دوم: دوره ای حرفه ای برای آشنایی با آزمون تافل می باشد و زبان آموزان با تست زدن و توضیح تشریحی تمام تکنیک های از پیش فراگرفته را به طور کامل در آزمون حقیقی اعمال میکنند.

دوره سوم: دوره مهارت های پیشرفته تافل می باشد. تمام تکنیک ها و روش کارهای به طور حرفه ای در سطح پیشرفته آزموده می شوند و زبان آموزان خود را در سخت ترین شرایط آزمون از باب بار علمی محک می زنند.

دوره تکمیلی: دوره ای حرفه ای به منظور جمع آوری کل مهارت ها و روش های آزمون تافل طراحی  شده و زبان آموزان تمام مطالب فراگرفته را به شکلی جمع بندی شده در یک دوره مرور میکنند و برای آخرین بار خود را محک می زنند.

کتاب های این دوره

ثبت نام در این دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره ها درخواست مشاوره خود را ارسال نمائید و یا با ما در تماس باشید.


Notice: پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home3/langcollege/public_html/wp-includes/functions.php on line 4601